Z nami zdobędziesz zawód

Z nami zdobędziesz zawód

Zapraszamy do szkoły:

Pabianice, ulica Warszawska 7/9 (wejście od ulicy Poprzecznej)

 


Zdobycie zawodu to ważna sprawa dla każdego ucznia. Aby skutecznie i bezstresowo przygotować się do pracy w zawodzie Branżowa Szkoła I Stopnia w Pabianicach organizuje naukę w przyjaznej atmosferze a zdobywanie zawodu w realnych warunkach. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, dzięki czemu każdy uczestnik ma doskonały kontakt z nauczycielem i pewność, że wszystko zrozumie.

Branżowa Szkoła I Stopnia w Pabianicach jest placówką prywatną. Wpisowe wynosi 400 zł, czesne 450- płatne od września do czerwca. Szkoła współpracuje z Cechem Rzemiosł Różnych w Pabianicach. Uczniowie zdobywają zawód i doświadczenie u pabianickich pracodawców.

Nauka w szkole ponadpodstawowej to ważny etap w życiu młodego ucznia. Doświadczeni i kompetentni nauczyciele pomogą uczniom przyswoić nawet najtrudniejsze zagadnienia z matematyki, języka polskiego, języka angielskiego czy innych przedmiotów.

Twoje dziecko zrozumie nie tylko teorię, ale również opanuje rozwiązywanie zadań od strony praktycznej.

Zajęcia obywają się w Pabianicach. Prowadzone są w niewielkich grupach (do 18 osób), co pozwala na indywidualne podejście do ucznia oraz poświęcenie mu tyle uwagi, ile potrzebuje.

Nauka w Branżowej Szkole I Stopnia w Pabianicach prowadzona jest w przyjaznej atmosferze, z nastawieniem, by Twoje dziecko zrozumiało wszystko. Przykładamy ogromną wagę, by w naszej placówce pracowali prawdziwi nauczyciele z powołaniem. Ciekawe zajęcia, to nasz sposób na to, by zaciekawić przedmiotem i pobudzić ucznia do zapamiętywania.

Doświadczenie

Każdy nauczyciel pracujący w naszej szkole posiada kwalifikacje i bogate doświadczenie pedagogiczne. Nasi nauczyciele są czynnymi egzaminatorami, mają doświadczenie w przygotowaniu do olimpiad przedmiotowych.

Naszą szkołę cechuje indywidualne podejście do każdego ucznia.